• 1+(91) 458 654 528

  • mail@example.com

  • 1010 Avenue, NY, USA

Ataşehir Noter Tasdikli Tercüme

Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme belgelerine yeminli tercüme denir. Yeminli tercümanın adı, soyadı, imzası, tercüme bürosunun imzası ve kaşesi yeminli tercüme belgesi üzerinde bulunmalıdır. Bu belgeler noterde tasdik edilmiş ise bu belgelere noter tasdikli tercüme denir.

Noter tasdiki ne demek?

Yeminli tercümesi yapılan belgeleriniz resmi kamu kurum ve kurululara verilecek ise bu belgeler noterler tarafından yapılan onay işlemidir.

Noter tasdiki kaç yıl geçerli?

Noterler belgelerin içeriklerine göre tasdik edilen belgeleri saklar.

Ataşehir noter tasdikli tercüme nasıl yapılır?

Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme belgeleri, yemin zaptı bulunan noter tarafından onaylanması gerekir. Tercüme bürosu 2 şer nüsha belgeler hazırlanır ve notere götürülür. Noter onayı yaptırılır. Noter onayı yapıldıktan sonra bir nüsha onayı yaptıran kişiye verir.

Ataşehir noter tasdikli tercüme belgeleri nelerdir?

garanti belgesi, transkript, proforma fatura, sabıka kaydı belgesi, askerlik durum belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, ehliyet, yüksek lisans başvuru belgeleri, vukuatlı nüfus cüzdanı örneği, vekaletname, diploma, ihale şartnamesi, faaliyet belgesi, takdir belgesi, vergi levhası, şirket tüzüğü, muvafakatname, imza sirküleri, kredi sözleşmesi, ihale dosyaları, vatandaşlık belgesi, terhis belgesi, mahkeme kararları, yerleşim yeri belgesi, kalite belgesi, şirket ana sözleşmesi, reçete,, … Noter Tasdikli Tercüme Ataşehir, İstanbul yeminli tercümanlarımız ile Ataşehir Noter Tasdikli Tercüme hizmeti verilmektedir.

Ataşehir noter tasdikli tercüme nerelerde kullanılır?

Resmi kurum ve kuruluşlarda noter tasdikli yeminli tercümeyi şart koşmaktadır.

*Resmi kurum ve kuruluşlarda,

*Ticaret odası şirketler arası anlaşma ve iş ortaklıklarında,

*Banka kredi işlemlerinde,

Noter Yeminli Tercüman Kime Denir?

Noterde yemin eden kişilere noter yeminli tercüman denir.

Eğitim aldığı dille ilgili elinde diploması veya geçici mezuniyet belgesi olan kişi o dili bildiğine dair evrakları noter huzurunda ibraz ederek o dilde noter yeminli tercüman olur.

Ataşehir noter tasdikli tercüme fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Ataşehir noter tasdikli tercüme ücretleri çeviri dillerine, konularına ve karakter sayılarına göre değişiklik gösterir. Ataşehir noter tasdikli tercüme fiyatları 1000 karakter üzerinden hesaplanır.

Ataşehir noter tasdikli tercüme yaptığımız alanlar

Hukuki, tıbbi, medikal, ticari, teknik, finansal, akademik, deşifre…

Noter yeminli tercümanlık hizmeti nasıl yapılır?

Tapu, noter, hastane, nikâh, adliyelerde, karakol, ticaret odalarında noter yeminli tercümanlarımızla sözlü noter yeminli tercümanlık hizmeti verilir.

Ataşehir noter tasdikli tercüme teslim süresi nedir?

Ataşehir noter tasdikli tercüme teslim süresi çeviri dillerine konularına ve karakter sayılarına göre değişmektedir. 

Ataşehir noter tasdikli tercüme belgelerini nasıl alabilirim?

Noter tasdikli tercüme belgeleri e-mail, whatsapp veya kargo ile müşterilerimize teslim edilir.

Noter Tasdikli Tercüme Hizmet Verdiğimiz Ataşehir Mahalleleri

Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi,… Noter tasdikli tercüme Ataşehir, Ataşehir noter tasdikli tercüme hizmeti verilir.